Duben 2011

Vždy tu byla a je tu zas

30. dubna 2011 v 20:49 | Mischell-CHAN |  Povídky jednorázovky


Je tma, útulný temný pokoj, vždy jsem v něm našla oporu. Sedím v pokoji na posteli a v náručí svýrám plyšáka. Po mých lících se kutálejí krupěje slz. Míchají se spolu s karmínem. Společně dopadají na roztomilá líčka medvídka v mé náruči. Kolena mám semknutá co nejblíže k hrudi abych vytvořila alespoň nějakou hradbu mezi mnou a tím co se chystá přijít. Karmín na mé a medvídkově tváři mi stále připomíná že jsem stále jen pouhá malá holka co se sama nedokáže ubránit. Znovu máčknu plyšového medvěda k sobě a šeptám mu do ouška. Přeji si aby se člověk který mi ho dal vrátil zpět. Slyším kroky. Rázné, sebejisté, přešně znájící svůj cíl, ale přec tak jemné. Je to tu. Snažím se někam schovat, ale je příliš pozdě. Cvaknutí kliky. Je to zas, už nechci. Ten nenáviděný, ale přesto tak známý pocit, který mi momentálně koluje celým tělem. Strach, touha se z tolik zlého sna probudit. Bezvýsledně. Zavírám oči se slzami, spolu s medvídkem se chvěji. Mé počínání zapříčinilo to že rády s dávno zaschlím karmínem se znovu otevřely. Krvácela jsem z malých ranek po celém mém drobném těle. Rozklepaná jako štěně které se odtrhlo od matky. Bylo mi to jedno, myslela jsem si že z chvilinky se teplota v pokoji drastycky snížila pod bod mrazu. Ladným pohybem ruky se otevřely s vrzáním, masivní, těžké dveře. Přešel ke mně jako stín. Svou rukou mě pohladil po tváři. naskočila mi husina. S mírným tlakem mi navedl hlavu, abych se mu dívala do očí. Otevřela jsem ty své. Podívala se mu do nich, ano byly to ty oči které jsem tak toužebně chtěla vidět. Mírný usměv. Neminula ani mikrosekunda a jeho pohled se změnil. To snad ne jak se to mohlo zase stát. Oči té zrůdy se vrátily. Vstáhl na mě ruku a znovu jako už po několikáté v mém životě mě udeřil. Zas a Zas. Ten jeho řezavý smích co mi rval uši, se mi v hlavě ozíval ještě dlouho potom co jsem ztratila vědomí. probudila jsem se u sebe v pokoji. ležela jsem na zami, všude okolo mě byla karmínov kaluž, na těle ranky ze kterých vytékala krev, podlitily, škrábance a všeljaké možnosti barev modřin. Z úst mi vytekl pramínek krve. Zavřela jsem oči a schoulila se do klubíčka a tiše plakala. Usnula jsem. Druhý den jsem se probudila v čistém pokoji, vše co bylo rozházené bylo zas uklizené. Naštěstí to byl jenom sen. 3la jsem přes kuchyň do koupelny. Stál tam u plotny on, vařil něco moc voňavého a jistě chutného. Otočil se a mile a vřícně na mě usmál.
"Dobré ráno lásko, jak jsi se vyspala? Až se vrátíš bude tu na tebe čekat výborná snídaně."
Usmála jsem se na něj. Byl to přeci jen ošklivý sen. Zajela jsem do koupelny. Zasekla jsem se v půly pohybu. Děsně mě začalo bolet na hrudi a břicho. Zatočila se mi hlava, sesunula jsem se na kolena a podpírala se rukou o vanu. Rozkašlala jsem se, o pár chvilinek později jsem už vykašlávala i krev. Rudý karmín barvil světle modrý koberec na temně rudou. S obtížemi jsem se zvedla a podívla do zrcadla. Mému obličeji kralovala obrovská modřila pod okem, natrhlí red a ještě další modřily a čerstvý pramínek krve co mi v ústech vyvolával kovovou pachuť. Zděšení mě donutilo si vysléknout tílko které jsem na sobě měla. po celém mém těle byly modřiny, škrábance a podobné vylomeniny. Na pravém boku a na hrudním koši jsem poznala žě není vše na svém místě. Štěstí že mám vystudovaný doktorát, ale abych poznala že to není dobré jsem školu nepotřebovala. Vilítla jsem z koupelny, čapla kabát a chtěla vypadnout do nemocnice. Jedna silná paže mě drtivě chytla za ruku a stáhla zpět do bytu.
"Ale, ale kampak jdeš,Hmm?"
"Pusť mě, to bolí, pusť! Daleko od tebe, Zrůdo!"
"Takhle se mnou mluvit nebudeš!" Jednu mi zas vrazil. Upadla jsem na zem. Vytáhl mě za límec na nohy a přirazil ke zdi. Ztěžka se mi dýchalo. Dala jsem mu facku a utíkala do kuchyně. on běžel za mnou strčil mě a já se silně bouchla o kuchyňskou linku. Z hlavy se mi znovu spustil ten mi natolik známí karmín. Vstala jsem a opřela se o linku. Zavalil mě slušnou řádkou nadávek, ran. Pro mě se zastavil svět, nic jsem nevnímala jen kapku po kapce co mi dadala ze špičky nosu. Už dost! Už to dál nesnesu! Tahle hnusná kapalina co mi pořád připomíná jak jsem slabá! S tímhle na vždy skončím! A hned teď! 4apla jsem jeden kuchyňský nůž co byl po ruce a ohnala se s ním. Skrz jeho bílou košili prosakovala tak mě odporná tekutina.
"Ty jedna malá čubko, Podívej co jsi to provedla! Okamžitě sem dej ten nůž, nebo se neudržím!"
"Néééé, Vypadni odemně! Nesahej na mě! Zmiz mi ze života!"
Chtěl mi nůž sebrat ale já ho bodla. Skácel se k zemi.Upustila jsem nůž a utíkala pryč.
"Ty jedna zatracená čůzo, počkej já si tě najdu!" To byla poslední slova co za mnou zařval. Ale já utíkala co mi nohy stačily, jen aby se jeho slova nenaplnila. Brečela jsem, ale byly to slzy štěstí. Sedla jsem si na lavičce v nedalekém parku. Byla jsem celá od krve, v očích slzy štěstí, ruce roztřesené jako celé mé tělo z hrůzného zážitku, ale na tváři mírný skoro nepatrný úsměv. Musela jsem vypadat jako padlý temný anděl kterému utrhly křídla.Ale konečně jsem byla volná. Tak šťastná a volná.
Inspirováno písní Face Down-The RED
berte to s rezervou jsme přeci jenom začátečníci.

Leila Migui

28. dubna 2011 v 14:30 | Leila-CHAN |  Leila-CHAN
Nazdárek,
Jmenuju se Leila Migui ale všichni mi říkají zkráceně Leila.
Age > 16
Podle mě jsem trochu praštěná, ale ostatní si myslí něco jinýho :D
Moje horší stránka je, že jsem krapánek cholerická, ale když už mě něco naštve
tak pořádně a Mischell má co dělat aby mě uklidnila :P
Často se u mě v povídkách oběvují hádky mezi mnou a mojí temnější částí takže se neděste.
Ona není zlá, jen si myslí že se svět točí okolo ní.
S kámoškou Mischell děláme samí krávoviny ale už se těšíme na to až vám ukážeme
náš svět fantazie kde je vše možné.
Tak se poroučím a těším se na vás a vaše komentáře :)

Mischell-CHAN

28. dubna 2011 v 9:59 | Mischell |  Mischell-CHAN
Watashi wa > Mischell Variu .... stačí bohatě → Mischell :)
Age> 16
Takže jsem uplně normální holka..... co to placam ja vůbec nejsem normální
ale to je na mě prý to nejlepší. Jsem ulítlá do anime a mangy, zkráceně řečeno
už pár lidem ležím v žaludku protože jsem mangysta se vším všudy až do morku kostí. :)
Mám nejlepší kamarádku který naprosto důvěřuju a můžu se na ní spolehnout.....
ostatně sami se s ní seznámíte.... Zlatá Leila. Samozřejmě se snažím žít normální život,
ale nejraději bych žila pouze ve svém světě, který vám teď trošku osvětlím svými povídkami.
Takže přeji příjemnou zábavu :D

Mischell-CHAN