Láska která neutichá

17. června 2011 v 15:56 | Mischell-CHAN |  Povídky jednorázovky
Mladý voják Luke ukončil akademii a narukoval do armady. Když přišel na ubikace a vybalil se, objevil se tam kapitán. Všichni se na pozdrav seředili a čekali co jim kapitán chce.
"Nazdar bažanti, jsem váš kapitán, jmenuji se Rogul, nyní vám budu blíž než vaše matka. Postupně se naučíte pár pravidel, které vám mohou později zachránit život. Ještě jedna věc, pořádně tu ukliďte, zítra příjde na vizitu Pan Markus spolu s Generálem May.Tak abych se za vás nemusel stydět. Toť vše, ROZCHOD!"
Luke si šel lehnout ale nemohl usnout, několik vojáků se tam bavilo asi až do pulnoci s větami typu.
"Ty vole, tak to je super. Zítra uvidím generála. nikdy jsem ho neviděl, jsem zvědavý jaký bude."
" Tak to já taky, slyšel jsem že má nejvíc vyznamenání ze všech za posledních 50 let . Ten chlap musí být fakt něco."
"Ale už by jsme meli jít spát nebo odsud poletíme ještě rychlejš než namyslenej blesk =D"
Ráno bylo vše krásně vyleštěné a v pozoru čekali na příchod generála. Ve dveřích se objevil Pan Markus, všichni si přiložili pravou ruku na srdce a zdali mu hold. Byl to chlap jak hora. Na sobě černý plášť, na nohách černé těžké boty a s červenou košilí musel být idolem u žen. Blonďatá neposedná kštice s modrýma očima. Za ním stál daší muž měl černou uniformu a v obličeji povýšenecký víraz. Vedle něj stála malá drobná dívka. Černý kabát jí kopíroval linie štíhlé postavy, těžké boty, uhrančivé černé oči, černé vlasy jako noc s modrým melírem dodávaly tajemna a kamená tvář, ani špetka nějakého citu. Vystoupila a prošla okolo všech vojáků v řaďe Luke byl nastoupený hned vedle kapiána. stál a nehnul ani brvou snad ani nedýchal. Když dívka stála před Lukem, voják vedne něj hvízdnul po dívce (jak to dělají lidi co jsou v úžasu) a strčil do Luka se slovy že ta sekretářka Pana Markuse je sexy. Ona se Otočila k němu ani nemrkli a voják ležel na zemi s kudlou u krku s dívkou sedící na něm.
"Tak s tímhle by jsi nevydržel ani minutu, zvlášť by mě zajímalo jak si připadáš silný když se dotknu tohoto bodu."
Řekla a dvěma prsty mu zmáčkla bod na hrudím koši. On skřivil obličej bolestí a vykřikl. Ona se postavila a on se svíjel na zemi v bolesti. Ona popošla před kapitána a pověděla mu.
"Kapitáne spoléhám na vás že z nich vycvičíte dokonalé vojáky. Jsou nevychoaní až je hanba. Příště to bude boletivější trest!"
Poslední věta patřila všem vojákům. Kapitán si stoul do pozoru a přiložil rku na srdce.
"Rozkaz, Generále!"
Pan Markus jim ještě před odchodem něco pověděl a odešli. Všichni jakoy vyděli ducha.
"To si ze mě děláte srandu, ta malá holka že je generál, to není možný!!"
" TAK DOST!! Dost řečí bažanti. okamitě se převlékněte začíná vám tréning, a tohohle odvedte na ošetřovnu tam se na něj podívají. Večer vám zodpovím všechny otázky. tak fofrem!!!"
Vojáka odnesli na ošetřovnu a začal tvrdý tréning. Večer všichni zapadli do postelí zmožení. Přišel k nim kapitán. Sedl si a napil se kávi.
"Tak co by jste chtěli vědět?"
"No jak j možný že ona je generál, vždyť je mladá to namůže být Generál May kolik jí vůbec je?"
"No Generálovy je čerstvích 20. A ano je to ten generál o kterém jste toho tolik slyšeli."
"Cože ona je o 4 roky mladší jak já a je generál, jasně tady si někdo zasoužil hodnost postavením rodiny."
"Tak to není Generál je důkazem těžké dřiny. Byla to dcera podkoního, u bohaté rodiny. Její otec si vždy přál sina aby se mohl dostat do armády, ona měla velmi silnou lásku ke zbraním ale když do jejího domu vtrhlo komando a zabylo všechny krom ní a jejího otce, přísalahala že narukuje do armády a všem ukáže ž se ženy ve válce dokážou prosadit. Byla na treningu u samotného Ivana Braginskiho. Absolvovala trening který zvládlo jen pár lidí, a ješťe jí trenoval její milý."
U tohoto se Kapitán zastavil a vzpomínal. Obličej mu pohltil stí a bylo vidět že se o daších věcech nehodlá bavit.
Luke měl volno zatímco ostatní vojáci šli na pivo, on šel za kapitánem. Ctěl se dozvědět víc o dívce která mu zamotala hlavu už prvním pohledem. Chťel vědět co je generál zač.
"Kapitáne, mohl bych se vás na něco zeptat, týká se to generála."
"Dobře pojď si sednout"
Luke si sednul na pohovku vedle kapitána. Kapitán se uklidnil uělal si kafe a usrkl z něj několik doušků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama