Nerozluční přátelé

2. června 2011 v 15:54 | Leila-CHAN |  Povídky kapitolovky
Nerozluční přátelé
Rok První
Kapitola první Začátek školy a seznámení

Nastoupila jsem do prváku na školu, která se věnuje boji se zbraní i beze zbraně. Den před začátkem školy jsem dorazila na intr. Dostala jsem pokoj jen pro sebe, takže se nemusim s nikým dělit. Začla jsem si vybalovat a po vybalení jsem si do malé taštičky připravila propisku s bločkem. Potom jsem se šla umýt a spát. Ráno jsem došla do školy a ptala jsem se na cestu do své třídy, ale oni mě nejdřív poslaly do knihovny pro knížky a že mi tam taky popíšou cestu. V knihovně mi cestu řekly, ale pro jistotu mi daly i mapku a k tomu jsem dostala 3 knihy, první byla o boji se zbrní druhá o boji bez zbraně a třetí tam byl seznam různých zbraní ze které si pak vybereme kterou budem chtít. Vyšla jsem z knihovny a vzala do ruky mapu, protože to co mi řekly už jsem zapoměla.Celou cestu sem se dívala jen do mapky a na neštěstí jsem o něco zakopla, a když jsem padala náhodou jsem sebou strhla nějakého kluka. Když sem si uvědomila co se stalo zašla jsem se mu hrozně omlouvat, ale on se jen usmál a řekl "To je dobrý nic se nestalo, ale příště buď opatrnější." , pak se ještě jesnou usmál a odešel. Konečně jsem našla svou třídu, vešla jsem dovnitř a v tu cvíli jsem zrudla, v té třídě seděl ten kluk co jsem ho srazila. Snažila jsem se projít tak, aby mě neviděl, ale bohužel si mě všimnul. Znovu jsem zrudla aon se jen zasmál. Pak už jsem teda šla normálně. Sedla jsem si k jedné blonďaté holce a představila se jí "Ahoj jsem Leila"
M "Ahoj já jsem Mischell. Jak se máš? " L "Já no ujde to a co ty? " M "No já taky dobře. A taky jsem si všimla, že ses pěkně červenala když si sem přišla. Zajímalo by mě proč? " L "No při cestě do třídy jsem srazila jednoho kluka , a když vejdu sem tak ho tu vidim." M "HIHIHI. Promiň, ale když mě to příjde srandovní." L "No mě spíš zase trapný." Mischell pak najednou zařvala "Venu ahoj pojď sem. Venu tohle je Leila." L "Ahoj těší mě." V "Ahoj, mě taky můžu si k vám sednout?"
M "Ale jistě jen se kousek šoupnem." Když si Venu sedla do třídy akorát dorazil náš profesor, tak jsme si na pozdrav stouply. On nás taky pozdravil a pokynul že si máme sednout. "Dobrý den třído jmenuji se Sid a teď byste se mohly představit vy, začneme třeba tady dole." John "Já jsem John a bydlím v nedaleké vesnici." Sid "A jak se ta vesnice jmenuje? " John "Leave" Sid "Tu já znám občas tam jezdím za známíma. Tak pokračujem." Jack "Tak já jsem Jack a jsem z Kriosu" Takhle to pokračovalo dál, až to došlo ke mě "Já jsem Leila a pocházím z Islandu" Sid "Z Islandu z takové dálky. A v jakém městě bydlíte?" L "Bydlím v Danestu." Pak byla na řadě Mischell a Venu. M "Já jsem Mischell a pocházím z Temenu." V "Já jsem Venu a žiju ve vesnici Slei." a pak to pokračovalo dál neř zazvonilo. Do druhé hodiny si máme vytipovat neo vybrat zbraň. Po krátké chvíli zazvonilo a pár sekund na to přišel do třídy Sid. "Tak co máte už někdo vybráno?" Já s Venu, John a ještě pár lidí se přihlásilo. Tak se zas začal ptát dole. John " No takm mě se líbí tenhle meč." Sid "Ukaž mi ho. Ano tenhle je dobrý. Tak a třeba mi teď řekni zbraň ty Venu. Jseš Venu." V "Ano jsem. No já bych si vzala ty dvě pistole co sou v téhle knížce jediné." Sid " To je taky dobré ale budeš se muset rychle měnit zásobníky.A co sis vybrala ty Leilo?" L "No já měla vybráno už dávno a vzala bych si 2 nijnovské meče." Sid "Tohle už si dlouho nikdo nevybral, ale je to dobrá volba." L "Ano já vím" Sid "Tak pokračujem dál ať to do konce hodiny stihnem." A až do konce hodiny ještě pár lidí říkalo jakou zbraň si vybrali. Sid "Zítra si vemte jen tu učebnici se zbraněmi, nic jiného potřebovat nebudete. Ti co si ještě nevybrali si budou muset zítra už vybrat takže se nad tím zamislete a ti co už mají vybráno se mnou po hodině půjdou do skladu a tam si ji najdou." Chvíli na to zazvonilo a mi co máme vybráno jsme šly se Sidem. Došli jsme ke skladu a Sid otevřel a rozsvítil tam. bylo to tam úžasné, takových zbraní co tambylo proště hotový ráj zbraní. Začala jsem hledat ninjovské meče a pak jsem je zahlídla 2 ninjovské meče s pouzdrama, jako by tam na mě čekaly. Šla jsem k nim a vzala je do rukou, byly neuvěřitelně lehké. Bylo rozhodnuto tyhle dva meče jsou moje. Ostatní se nemohly rozhoudnout, ale já už mám vybráno. Šla jsem tedy za Sidem, když jsemk němu přišla tak řekl "Tohle jsou krásné meče, jestli už máš vybráno tak můžeš jít jestli chceš a nezapomeň si vzít hlavně tu učebnici." L "Nebojte vemu." Tak jsem odešla ze skladu a zamířila si to k sobě do pokoje. Meče jsem položila na stůl a na chvíli jsem si šla lehnout. Asi po hodině se ozvalo klepání na dveře a já musela vstát a jít otevřít. Když jsem otevřela za dveřmi stály Venu a Mischell. Venu už pišně nosila zbraně u sebe. V "Ahoj, můžeme dál?" L "Ale jistě pojďte." M "Páni jsme tu teprv jeden den a ty sis to už tady vyzdobila." L "No víš sem se nudila." V "Páni ty jsou pěkné." L "Ano to jsou a jsou taky neuvěřitelně lehké." M "Můžu?"
L "Jasně, ale pozor jsou ostré." M "Neboj jsem opatrnost sama." V "A vemeš si je zítra sebou?" L "Asi si je hodim do tašky kdyby náhodou." V "Jo tak dobře já si je taky hodim do tašky." L "A co ty Mischell už sis nějakou zbraň vybrala?" M "Váhám buď kosu nebo 2 nože broušené z obou stran." L "A můžu ti poskytnout jednu malou radu?" M "Ale jistě" L "No já být tebou vyberu si ty nože, protože jsou praktičtější, ty dáš do pouzdra, ale kosu bys musela táhnout pořád v ruce a to by tě časem unavilo." V "Leila má pravdu, ale rozhodnout se musíš jen ty." M "No odemě se čeká, že si vemu kosu, protože ta se u nís v rodině dědí, ale já bych chtěla spíš ty nože." L "Jestli na tebe vyvíjí tlak rodiče tak je to špatně, protože ty by ses třeba s kosou nechtěla učit a jednou by se ti kvůli tomu mohli zranit a nedej bože třeba i zabít." M "To já moc dobře vim a asi si vemu ty nože." V "Jasný, ale buď ráda, že tě rodiče nějak motivovaly. Moji si myslí, že jsem na umělecké škole." L "A řekneš jim někdy pravdu?" V "To ještě nevim, ale teď se o to starat nemusim. Jednou jim to řeknu to vim jistě." M "Hele Venu já už půjdu deš se mnou?" V "Jo jdu tak ahoj zítra ve škole." M "Ahojky" L "Ahoj a nezapomeňte na tu učebnici.HIHIHI" M "Jasný ahoj"
Když odešli šla jsem si znovu lehnou. Spala jsem až do večeře, když jsem se vzbudila tak sem si pro ní došla a odnesla si jí do pokoje. Když jsem sojedla tak sem si dala do tašky svoje meče, učebnici a blog s propiskou. Potom jsem se šla vykoupat a spát. Ráno jsem vstala a byla plná energie, vlzala jsem si šminky a kartáček a zaběhla dokoupelny. Po půl hodině jsem se od tamtaď konečně vyhrabala. Pak jsem se ještě oblíkla, zaběhla i s taškou na snídani a potom jesm šla rovnou do třídy. Když jsem vešla do třídy seděli tam jen 2 kluci jinak nikdo. Došla jsem na svoje místo a čekala na holky. Dorazily asi tak za 10 minut, se zvoněním pak přišel i profesor. Začal se ptát ostatních co si teda vybrali za svou zbraň. Začal dole u Jacka " No tak když jsem koukal na všechny možné zbraně tak mě zaujala tahle velká s tím přívěskem" Sid "Ta je vážně dobrá, ale pozor je taky dost těžká." Pak se pokračovalo až to došlo k Mischell "No já bych si vzala tyhle nože, ty co jsou broušené z obou stran." Sid "Pozor na ně jsou doopravdy dost ostré." Ke konci pak Sid řekl "Příští hodinu půjdeme do skladu kde si svou zbraň najdete a ty co už svou zbraň mají tak si pro ní zaběhnou jestli ji nemají u sebe." Pak zazvonilo na přestávku. M "Jsem ráda, že jste mi včéra poradily, nebýt vás tak si asi vemu kosu." L "Není zač, ale ty se musíš rozhodnou né,že jí za tebe někdo vybere." V "Hele a nevíte kdy začnem bojovat?" L "Nevim, ale řekla bych, že tak asi za půl roku, protože s náma asi nejdřív něco proberou." M "Mohlo by to být brzo." L "To bymohlo, protože jestli to bude jen samá teorie tak se asi unudím k smrti. Nebo bych si mohla říct někomu z vyššího ročníku." Chvíli na to co jsem to dořekla tak zazvonilo a do třídy přišel Sida a pokynul, že máme jít. Já a ti co už zbraň měli mohly zůstat ve třídě, ale museli si pro ni dojít. Asi po půl hodině přicházeli do třídy lidi s vybranýma zbraněma. Všechny byly originál a všechny taky byly krásné, ale jsem si jista že ty moje jsou stejně nejhezčí. Když přišly všichni u Sid, řekl nám ať si do zítra nastudujem co nejvíce o své zbrani a pak o ní něco řeknem a taky že si máme vzít učebnice s bojových umění. Dalších pá měsíců byla nuda. Studovaly jsme různá bojová umění a já s holkama jsme se seznámili se dvěma milími kluky od nás ze třídy s Jackem a Johnem. Za tu dobu co sme někam chodily a spolu se i učily sme se staly dobřími přáteli.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 3. června 2011 v 16:08 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama