Illegal racing I

8. září 2011 v 21:10 | Leila-CHAN |  Povídky kapitolovky
kapitola druhá: První mise
Po měsíci jsi mě Johnatan zavolal do své kanceláře. Tam jsem konečně dostala služební průkaz, zbrojní průkaz a nakonec i zbraň. Zbraňoví vícvikem jsem prošla minulý týden moc mě toho učit nemuseli. Prostě jsem přírodní talent a tak to je. Řekl mi že už pro mě má misi. "Zítra odjedeš do jedné školy docela daleko odsud. Máme podezření, že se studenti té školy se nejspíš učástní ilegálních závodů na motorkách. Ty se k nim přes někoho vplížíš a dostaneš se až k jejich šefovi. Pak tam přijedeme mi a zavřeme ho. Není to jednoduchá mise, ale tím že už máš s motorkou nějaké skušenosti tak tam pošlem tebe. FBI tam už jedoho agenta má a ty se s ním spojíš. Už bude mít nějaké informace. Tady máš jeho fotku a tady je tvůj životopis. Plus k tomu umístění školy. Tak hodně štěstí Leilo tohle je tvoje první oficiální mise a ten životopis si pořádně poštuduj aby jsi se náhodou nespletla." "Nebojte. Děkuju a naschle Johnatane." Odjela jsem domů si zbalit. Ráno jsem vstala okolo páté hodiny abych tam stihla dojet. Ta škola je v Nevorlu a to je odtud docela dost daleko. Těsně pře osmou hodinou jsem dorazila do školy. Tam jsem šla nejdřív za ředitelem dát mu ti informace o mě co mi dal Jonathan a pak rovnou do třídy. Přišla jsem tam a ve třídě bylo hrobové ticho. "To je docela divný. To se na mé škole nidky nestalo." Proběhlo mi hlavou. "Ach ty jsi ta nová, těší mě jsem Lilith tvoje třídní učitelika." "Dobrej teší mě, jsem Leila." "Tak kam bychom tě posadily, třeba támhle je volné místo. Sedni si tamhle vedle té blondýny. Když jsem si sedla ona po mě hodila vražedný pohled, který říkal hleď si svého a mě neotravuj. Odpoledne jsem dorazila na své motorce domů a šla si ještě jednou projít svou misi. Měla jsem se dostat k někomu kdo chodí na ilegální závody a díki němu tam začít taky jezdit. Pak mám zjistit kdo by to mohl řídit a získat o tom nějaké důkazy. A pak ho zatknout. Jenže já nemám ani páru kdo by si jich mohl účastnit.

Druhý den jsem se chtěla s tou blondýnkou bavit. "Ahoj, jsem Leila." "Čau, já Mischell." "Můžu se zeptat proč ti vadim?" "Ono by se to takhle říct nedalo já jen nedůvěřuju novým lidem a pokud to jde tak se jim vyhíbám." "Aha, tak to já nebudu otravovat." "To zas ne. Koukám že máš taky zjem o motorky." "Ano to mám, hrozně ráda jezdím. Jednou bych chtěla zkusit nějaké závody."
"To nejsi sama." "Hele nevýš o nějakém místě kde by se dalo dobře jezdit.?" "O jednom bych věděla. Pracuju v místním obchodě s motorkama a vším co k nim potřebuješ a hned za ním jsem si vybudovala takovou menší dráhu, jestli chceš můžeš tam dnes odpoledne přijet, ráda bych se koukla jak jezdíš a třeba by ses pak mohla přidat k mojí partě." "Kdyby ti to teda nevadilo." "Né nevadilo klidně přijeď." "Tak dobře děkuju." Pak do třídy přišel profesor a začal docela nudnou hodinu, ale já s Mischell jsme si nepřestaly povídat, je to fajn holka, ale furt jí mám jako jednu z podezřelích. No spíš je tedy jediná. O obědovou pauzu jsem zaplula k jednomu stolu při obědě a ke mě si přisedl nějakej kluk s brýlemi. "Ahoj." "Ahoj, co potřebuješ." "No doslechlo se mi že jsi tu nová." "Ano to je pravda a co teda potřebuješ." "No měl jsem se tu sejít s jednou mladou slečnou, která bohužel nedorazila." "Aha a tak jsi si vyhledal nějakou náhradu." "Ty seš snad blbá. Sakra tohle bylo heslo." "Hihihi. Nene nejsem blbá jen jsem tě zkoušela." "A já se předvedl jako blb." "Ano to máš pravdu, prý mi máš dát nějaké informace a pak se vrátit zpět." "Ano to je pravda. Moc informací jsem nezískal, ale jednu věc vím jistě. Znáš holku jménem Mischell." "Ano znám." "Ta jezdí ty ilegální závody, ale řekl bych i že má prsty v něčem větším než jen to že by tam jezdila." "Tak to si toho vážně moc nezjistil." "Hm to je jedno teď se vracim zpět a tady už je to jenom na tobě, tak čau." To je vážně idiot doufám že tohle je poprvé a naposledy co jsem ho viděla.

Odpoledne jsem přijela na smluvené místo. Tam už na mě čekala Mischell i se svou motorkou.
Když mě viděla na tváři se jí objevil úsměv. "Ahoj, pěkná motorka." "Ahoj, díky. Páni něříkala si že to tu je malý." "No je to malý." "Ne to je obrovský a úžasný. To jsi dělala sama?" "No úplně sama ne pomáhal mi při tom kámoš." "Aha ale přece jenom je to tu úžasné." "Díky. Ale teď dost kecání chci si tě oskoušet. Takže nasedni na motoreku a dáme si závod." Obě jsme nasedly na motorku a rozjely se. Měli jsme tu jeji drahu 3x projet. Když už jsem to jela po třetí tak jsem měla nepatrnej náskok, ale to se zvrátilo během jedné minuty co jsem najela na nějakej kámen a spadla z motorky. "Leilo, není ti nic." "Ne dobrý. Jsem v pořádku." Ihned jsem zas naskočila na motorku abych dohnala ten skluz vco mi ten pád udelal. Dohonila jsem jí, ale už jsem jí nedokázala předjet takže vyhrála. "Hele nebít toho pádu tak jsi vyhrála." "To jo no, ten kámen tam na mě musel někdo nastražit." :D "Vážně ti nic není." "Ne neboj já toho vybržím dost." Pak jí najednou zazvonil telefon. "Promiň já si na chvilku odběhnu. Ale zůstaň tu hned jsem zpět." "Dobrá, tak zatím." Naspátek přijela docela naštvaná. Docela by mě zajímalo co se stalo. "Leilo mám na tebe jednu otázku. Ty si chtěla zkusit nějaké závody viď." "Ano to je pravda." "Co kdybych ti nabídla, že by si mohla závodit na jedněch závodech." "Bylka bych štastná jak blecha." "A přijmula by jsi to." "No že váháš." "Tak dobře přijeď zítra v 5 večer sem a já tě na jedny vezmu, ale musís si vzít 2000 dolarů jako zápisné. nebude to preblém." "To si piš že nebude. Moc děkuju Mischell." "Není zač, ale teď už pojedem domů uvidíme se tedy zítra ano." "Tak jo ahoj."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | Web | 8. září 2011 v 21:18 | Reagovat

tak to zní zajímavé :) fakt úžasné, četla jsem to jedním dechem :)a jsem taky napnutá jak kecky :)už se těším na další kapitolu :) fakt úúúžasnééé :)

2 El El | 9. září 2011 v 11:45 | Reagovat

Páni tak jsem zvědavá jak to na těch závodech dopadne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama