Illegal racing IV

11. září 2011 v 9:07 | Leila-CHAN |  Povídky kapitolovky
kapitola pátá: Odhalení pravdy
"Ahoj Leilo, kde jsi včéra byla." "Byla jsem se podívat za svým otcem. Promiň, že jsem ti to neřekla, ale musela jsem odjet na rychlo." "Leilo, prosím už mi nelži. Chci aby jsi mi řekla pravdu. Vím totiž že otce ani matku už nemáš. Mám tě ráda, ale nerada se nechám tahat za nos." "Tak dobrá, stejně už jsem ti to chtěla říct, ale prosím radši se posaď. Tak kde začít. Víc jak před měsícem jsem podstoupila jakou si zkoušku, která měla určit jestli se hodím na to abych byla agentem. Zkouškou jsem prošla bez mého vědomí, ale prošla jsem. Pak jsem tedy nastoupila do NSA pro teenageri. Je to oddělení, pro mladé lidi kteří jsou něčím víjímeční. JSou tam abnormálně chytré děti, pak jsou tam hekři a nakonec tam kam patřím já. Děti talentované pro boj. To proto jsem tenkrát tu zásahovku viřídila tak lehce. No a asi měsíc potom co mě tam přijaly jsem dostala svou první akci. Mám chytit organizátora nelegálních závodů a už i vím kdo to je, ale prostě ho nemůžu udat, i když už jsem to tak trochu udělala." "Cože??? Leilo děláš si ze mě srandu." "Nedělej blbou Mischell, moc dobře víš že si jí nedělám a teď k tomu že jsem tě udala máme 14 dní na to vymyslet plán jak tě dostat odsuď." "Jak si, ale přišla na to že jsem to já. A proč si mě sakra udala." "No tak jsem si to trošku pospojovala tvůj táta mafián a organizátor nelegálních závodů, pak ty smsky co jsi posílala ty většinou posílá organizátor a nakonec vždy si se po závodech vypařila. A udat jsem tě musela, protože jsem už po takoví době něco říct musela, ale já tě prostě do vězení nepošlu. Za 14 dní si pro tebe přijedou tak musíme něco vymslet." Trvalo nám týden než jsme na něco přišly, ale přece jenom jsme se na tom obě schodly.

za 14 dni:
Tak dobrá jakmile se tu oběví nasadím si paruku a naženu je na sebe ano ty mezitím budeš moct ujet, ale hlavně se nenech chytit hned potom co se pro tebe obětuju jo. Jinak si tě najdu a zabiju tě." "Jasný." Po hodině do naší třídy vběhla policie a všichni motorkáři z naší třídy se rozutekly samozřelmě i já. Všichni jsme doběhly na parkoviště a nasedly na motorky já si nasadila paruku a nasedla na Mischellinu motorku. Mischell udělala to samé takže nebylo poznat že ta ischell co sedí na její motorce jsem vlastně já. Ihned co jsem se od tamtaď snažila odjet mě chytla policie. Nandaly mi želíska a posadily mě do auta. Mischell naštěstí stihla ujet pryč. Jsem za to ráda já z toho vyváznu dobře, ale ona by šla na dvacet let za katr a to jsem prostě nemohla dopustit. Na policejní stanici zjistily že to jsem vlastně já, ale nepustily mě. Obvinili mě z toho,


že jsem jí nechala utéct a tím pádem já si odpikám trest za ní. Sakra. že já ten plán nevymyslela jinak. U soudu mi pomohl Jonathan, takže místo 10 let mi daly jenom 1 rok ve vězení. Aspoň, že tak, ale stejně doufám že Mischell je teď pěkně daleko odsud. Až mě pustí, hledat jí nebudu, protže by mě sledovaly a taky odejdu od NSA, rprotože já se nehodím na to být agentem. Zavřeli mě do smíšeného vězení. Nemohly mě dát jen tak do ženského, protože věděli, že by mě tam dost nehlídaly. Tady to bylo něco mezi, byly tu brutální vraždkyně a jiné a chlapi tu byly vrazi, násilníci a jiní nižšího kalibru, tak že nepotřebvovaly být hlídáni moc.


Tato kapitolka byla krátká já vím, ale slibuji že ta další bude o něco delší :P :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 angelika angelika | Web | 11. září 2011 v 11:35 | Reagovat

ahoj mám dôležité oznámenie na blogu:http://angelika155.blog.cz/1109/rusim-sb-dolezite-precitat

prosím neber ako reklamu :)

2 El El | 11. září 2011 v 19:10 | Reagovat

No to jako byla krátká to máš pravdu :-D Takže očekávám další pokračování. :-D

3 Jane Jane | Web | 12. září 2011 v 13:02 | Reagovat

je to vážně supe a Leily je mi líto, ale asi bych jsem se obětovala stejně :) jdu na další část :) je to fakt super :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama