Revenge II

20. listopadu 2011 v 19:03 | Pandature |  Povídky kapitolovky
Chapter II.- Začátek výcviku

Těch pár dní než jsem nastoupila s ostatními nováčky k výcviku jsem trávila čas s přáteli, které jsem si našla u Claire v práci- v TERRA SAVE. Spousta z nich přišla podobně jako já o rodinu, a tak se pro ně stali rodinou kolegové.
V pondělí když jsme s nováčky přijeli na základnu, tak jsme byli rozdělení. Chtěla jsem být pod Leonovo vedením, ale nakonec mě dali pod vedení Jacka Krausera, za což jsem byla později nesmírně vděčná.
První den byl docela zvláštní, ubytovat se a hlavně vyměnit civil za ty nemožné zalané hadry :D, a to jsem vždy říkala, že něco takového bych na sebe nenavlíkla :D.
Když jsem přišla na pokoj, tak jsem zjistila, že zatím tam nemám svou spolubydlící. Tak jsem alespoň vyházela věci a povlíkla si postel.
Nazítří ráno jsem vstávali v pět hodin, což bylo za trest. Jen co jsme se vysprchovali, tak nás Krauser donutil běžet 20km, a pak ještě kliky- hrůza :@. Všichni Všichni byli natolik unavení, že pak po obědě když byla 2 hodiny pauza, tak spali- kromě mě já si četla a do toho mi přišla má spolubydlící, která se hend představila jako Ashley.
Jen co jsme dokecaly nám začal odpolední hnus- výcvik. A zrovna to co já nenávidim- měli jsme střílet na terče, které od nás dával Krauser stále dál a dál.
Tak nějak jsem to zvládla, i když nejradši bych trefila Krausera nebo Ashley, která mě stále rozesmívala :D. Jen co skončil ten hnus a strašný výtlemy jsme se s Ashley sebraly a sly na blaf (jídlo) :D. Na blaf se k nám připojili dva kluci (Steve a Brian), málem jsme se s Ashley počůraly smíchy nad jejich vyprávěním :D. Jak se ukázalo tak Steve byl odborník na boj z dálky a Brian na boj z blízka. Jen co jsem dojedla a chystala se vstát se objevil Leon, samozřejmě Ashley málem začala slintat, a tak mě nenapadlo nic lepšího než se jí zeptat jestli chce sehnat brindak :D- málem mě killla :D.
"Ahoj Leone jak se vede?" "hojky, super Corey. Co ty? Je něco new? Co tvůj velitel?" " " Mno první den fine, new neni nic a jinak velitel je Krauser :( ." " Tak to máš kliku, Krauser je the best velitel co existuje." " Jop je the best, ale mám chuť ho zastřelit." " Notak :D. Nic běž zalízt ať ráno vstaneš :D. Pa " " Jop, páá Leone." kissnu ho na tvář a hned vidím žárlivý škleb naší malé Ashley :D.
A tak jen co konečně zalezem s Ashley do pokoje pokecáe a zalehnem do postelí, končí náš první den výdviku. :)))))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | Web | 20. listopadu 2011 v 21:09 | Reagovat

opravdu drsný výcvik, já bych to určitě nepřežila, ale ta střelba by mě bavila a zajímala :D:D:D už se těším na další díl :)

2 El El | E-mail | 21. listopadu 2011 v 11:50 | Reagovat

Jak říká tady jane tak ten výcvik byl drsnej. Nwm jestli bych ho zvládla :-D ale ta střelba tu bych si zkusila. Ta povídka se ti povedla bylo tam hodně zábavy a přátelství. Je pěkná už se těším na pokračování

3 Pandature Pandature | 21. listopadu 2011 v 18:56 | Reagovat

opravdu moc dekuji za komentare.... je to ma prvni zverejnena povidka tak jsem netusila jaka bude reakce.... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama