Revenge III

26. listopadu 2011 v 21:19 | Pandature |  Povídky kapitolovky
Chapter III.- konec výcviku

Půl roku byl každý den stejný stále jen výcvik, výcvik a výcvik. Po půl roce nám řekli, že nás čekají zkoušky a zároveň se rozdělíme do týmů.
V den zkoušek nás vysadili uprostřed hlídaného objektu plného různých nepřátel, příšer a bůhví čeho ještě navíc( snad ne pavouků :D ).
Já, Ashley. Brian a Steve jsme hned utvořili jeden team, narozdíl od těch co ještě nevěděli ke komu se přis*at :D.
Rozhodli jsme se, že půjdeme od takové zvláštní radnice na jih kolem nemocnice, až k policejní stanici. Celou dobu jsme nejen běželi, ale všude bylo navíc plno nepřátel, v jednu chvíli na mě vyběhl nějaký chlápek s pochodní, mával jí kolem sebe a snažil se o to, aby mi chytlo oblečení, naštěstí jsem zareagovala včas vytáhla katanu a usekla mu hlavu, ze které ale vyrostl nějaký divný "had" bylo to odporné a vůbec jsem ho nemohla zasáhnout katanou, a tak Brian vzal upilovanou brokovnici a toho "hada" zabil.
Když jsme dorazili k policejní stanici ( samozřejmě s dalšími mrvými na kontě, až na Ashley, která je v týmu coby medik ), tak jsme se chtěli rozdělit, ale já jsem řekla, že jdu sama, a tak jsem šla, ale namísto katany jsem si vzala do tlapy TMP.
Rozhodla jsem se, že půjdu směrem dolů do cel, ale jen co jsem otevřela dveře do chodby, čekalo mě zvláštní překvapení, těsně za dveřmi byl obří pavouk :(. Vyplácala jsem cca 20 nábojů než jsem ho zabila. a zároveň jsem litovala, že není u mě Ashley, páč můj malý krásný pavouček mě zranil :(.
Mezitím co já jsem "kecala" :D s pavoučkem, ostatní se dostali do prvního patra a měli krásný přehled nad tím, kdo vchází do budovy, páč našli cestu ke special místu, čehož mohl využít Steve s pomocí snipera, takže dalo by se říct, že jsme získali policejní stanici.
Zatímco já jsem šla přes chodbu dál a vešla do zvláštní knihovny, kde proti mě vyběhla zombie, nemohla jsem přijít na to jak jí zabít, a tak jsem jí nejdřív zasáhla do nohy, ona se skácela na zem, ae vypadalo to, že jí to vůbec nevadí útočila dál a mě se jí nakonec povedlo trefit do hlavy--- a světe div se...... zemřela :).
Našla jsem dveře na druhé straně knihovny a rozkopla je, za nimi mě čekala jen tma, musela jsem rozsvítit baterku, naštěstí mě čekala jen něčí kancelář, ale k mé smůle tam v křesle s hlavou na stole byl mrtvý člověk. Rychle jsem veša zpět do knihovny a pak hned do chodby vešla jsem do haly a prošla jinými dveřmi do další chodby, prošla jsem prázdnou chodbou( šťastná, že tam nic není) a otevřela pomalu dveře, za nimi byla místnost s celami, v jedné z cel byl zavřený divný pes, který se snažil dostat ven, asi mě chtěl pokousat, a tak mě nenapadlo nic jiného, než se mu snažit vyhnout, ale cela se najednou otevřela a pes na mě zaútočil, povalil mě k zemi a mě nezbylo nic jiného než vzít nůž a zabít ho. Pes se svalil vedle mě a já jsem vstala a prohledala místnost, na nějakém stolku tam byly klíče, zorhodla jsem se je vzít a vrátila se zpět do haly. Ostatní sešli dolů a dohodli jsme se, že půjdeme o5 na jih, abysme našli cestu z "objektu".
Zase jsme jen běželi a zabíjeli, až nám začal Steve bláznit a vyprávěl vtipy :D (jako třeba- JDOU DVA GAYOVÉ LESEM A NAJEDNOU SE TOMU JEDNOMU CHCE NA VELKOU. ZAJDE ZA KEŘ A NAJEDNOU KŘIČÍ " PROBOHA JÁ JSEM ASI POTRATIL. TADY JE V TOM RUČIČKA, TADY NOŽIČKA." PŘIJDE K NĚMU TEN DRUHÝ A ŘÍKÁ- " TVL DYŤ SI POS*AL ŽÁBU :D) málem jsme se umlátili smíchy a najednou jsme si všimli, že jsme u nějaké brány.... a hle byli tam nějací vojáci a také velitelé. Pustili nás z objektu a Krauser nám pogratuloval, že jsme dorazili jako první a podle kamer, kterými nás sledovali, máme podle všeho nejvíc zabitých nepřátel.
Když dorazili aj ostatní teamy a všichni si pár dní odpočinuli, tak pro nás uspořádali velitelé menší akci, na které byli všichni člené týmů, které dorazili k bráně včas uznáni speciálními agenty. Náš team byl uznán nejlepším a bylo nám uděleno zvláštní ocenění a zároveň nás nejen "povýšili", ale dali nás k jiným agentům, se kterými jsme měli být ( Ashley u Krausera, páč se měla ještě co učit, Steve a Brian si to domluvili tak, že zůstali jako team spolu a mě dali k Leonovi :) ) .
A po tomto rozdělení nám konečně začalo několi dní volna :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Teris Lowen Teris Lowen | Web | 26. listopadu 2011 v 21:26 | Reagovat

Asi tě štvu,ale prosím daruj mi ozdoby. Budu ti moc vděčná, ráda oplatím, sorry za reklamu!
http://vanocni.datart.cz/tereza--hofirkova-si-preje-3d-televize-samsung/
Díky moc! ;)

2 Jane Jane | Web | 28. listopadu 2011 v 22:28 | Reagovat

Tak to je super, taky to čtu jedním dechem, jak je to napínavé a už se těším na další část :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama