Revenge IV

26. prosince 2011 v 22:27 | Cornelii |  Povídky kapitolovky
chapter IV.- Dokonalé volno

Druhý den jsem přijela ke Claire, abych přes volno byla u ní. " Ahojky Claire. Jak je a bylo vůbec??? " " Ahoj Corneliii je celkem fajn a stejně tak aj bylo. Co ty?? Co velitel, Leon a všechno kolem??? " "Jo fajn, náš team absolvoval jako nejlepší, velitel fajn toho vychytala holka z našeho teamu a já jsem s Leonem, teda jen v teamu :). " " Cože ty a Leon spolu v teamu??? To je úžasnýýý :), možná bude i něco víííc. " " Simtě Claire nic víc nebude. Leon je fajn a vážně bych ho chtěla, ale je to kolega a navíc musim pomstít je. " " Ale stejnak to nemění nic na tom, že se s Leonem přitahujete." "Claire tohle radši please řešit nebudem ju??? Máš plán kam vyrazit??? " Jop jak chceš. Plán by byl, ale nevím co bys řekla konciku jedný japonský kapely." " Jakej žánr hrajou???? Metal??? " " Jop název Unsraw, maj super music :) ." " Oki, v kolik a kdy??? " " Dneska v 8." " Tak se dem připravit, jsou 3, tak ať stíháme. "
V 7 jsme musely vyrazit a jen co jsme tam dorazily, tak už tam bylo lidu jak nas... :). Koncik byl úpa úžasnej, takže jen co skončila music, šlo se pro podpisy. Jen když sem viděla jejich basáka- dredy až skoro do pasu, vypadal jak predátor :), požádala sem ho o photo.
Když jsem se ráno vzbudila, tak jsem nevěděla která bije, páč se po konciku šlo na párty :). a aby toho nebylo málo, tak jsem měla bolehla, jak sviňa ( nebo žeby mě nakop na párty do palice kůň???? :D ), musela jsem si z toho dát kafe a skvělého žůrového kamaráda- ibalgin :D. Šla jsem vzbudit Claire, ale aby mi to náhodou neprošlo zas až taaaak klidně, tak jsem jí nachytala s nějakym chlapem v posteli :/. Mno trapas jak krááááva velkej :D,takže vycouvat z pokoje a taky jít nakoupit, páč nebylo z čeho uklohnit něco poživatelného s názvem jídlo :D. Takže hezky oblíknout zkulturnit se a nakoupit. Po cestě tam jsem málem vrazila do nějaké osoby.
Potom co jsem nakoupila jsem se vrátila ke Claire, která už naštěstí neměla svou návštěvu u sebe :D. Omlouvala sem se jí, ale ona se jen tlemila jak střevo :D.
Na odpoledne jsme se domluvily s Leonem, že půjdeme do kina, jenže aby toho nebylo málo, tak s náma šel i Chris, takže děs a hrůza, páč to dopadlo výtlemama :D. A abysme se ještě nenudili s Leonem, tak nás vyhodili z kina, páč jsme se řehnili jak telata, takže jsme vyrazili do baru a kecali. Dozvěděla jsem se, že se Leon a jeho přítelkyně Eva rozešli před měsícem, ale tajili to...
Po dvou hodinách dorazili Chris s Claire, tak jsme dali pár piv a pak se ještě šlo ven do parku. A tam jsme blbi víc jak malý děti kolem nás :D( njn to je tak, když vyrazej dospělí blázni na dětské hřiště :D). Kolem 7 jsme dorazili ke Claire a potom co jsme se najedli, jsme se rozhodli pro malou soukromou party :D.
A jako ráno předtím i tohle bylo velmi krušné, ale narozdíl od tamtoho jsem nenačapala Claire s nějakym chlapem v posteli :D.
Sešli jsme se asi v 11, páč se vstávalo v 10 :). Všichni byli pěkně po opici:S. Atak jako skoro každý den volna byla snídaně kafe a ibalgin :D.
A jako každý odpoledne, byl nějakej program, ale tentokrát to bylo moooc :D, Claire totiž vybrala ZOO, prý aby viděla své milované opice :D( ona jich má totiž málo po všech párty :D). Takže se šlo, ale aby to Claire nebylo líto, tak jako první jsme zavítali do pavilonu opic :D. Měla jsem co dělat, páč kdybyste viděli Claire, vyváděla takový kraviny, a ani Chris jí nemohl donutit, aby se uklidnila :D. Strávili jsme jsme celé odpoledne v ZOO a pak opět ke Claire, ale tentokrát bez Leona, který už musel na základnu, prý aby už začali rozdělovat mise :(.
Ráno jako vždy :D kafe+ ibalgin, ale tentokráte bylo ráno smutné,páč jsme věděli, že dnes už s Chrisem razíme na základnu :(. Tak jsme se s Chrisem rozloučily, páč musel jít dom, aby si zabalil a mě nezbylo nic jinýho, než jít taky naházet věci do báglů a převlíct se z civilu. S Chrisem jsme se domluvili, že mě vyzvedne a pojedem v 5 spolu, takže má teď už Claire klid :).
Jen co jsme dorazili na základnu, tak ke mě přiběhla Ashley s tím, že má s Krauserem misi :) a pak taky vyprávěla, jak se zbavila přítele, aby mohla žít jak chce ( stejně to bylo kvůli nějakýmu chalanovi :D). Po chvíli jsme potkaly Briana se Stevem, a ti že maj taky misi, a že prej celý volno strávili v lihu :D. Pak se konverzace stočila k mýmu volnu, takže jsem jim to pověděla, ale to už k nám přišel Leon s tím, že zítra ráno musíme vyrazit na misi, ale podrobnosti se dozvim až ráno. Tak aspoň teď nějaký odpočinek, takže se razilo do pokojů a lehnout a spáááááááááááááááát. KONEČNĚ :D ....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama