Kde je?!?

9. ledna 2012 v 21:54 | Leila a Mischell |  Povídky jednorázovky
Donesl mě před bránu. Prošli jsme s octli se v Hueco mundo. Ve mě se ronily vzpomínky. Donesl mě do Las Notches. Dovedl mě do pokoje a tam hodil na postel. Odešel a zamkl. Snažila jsem se dostat ven, ale během chvíle jsem to vzdala. Večer mi tam muž s modrými vlasy donesl jídlo a nic neřekl. Nělkolik hodin se nic nedělo. Pak vešel Aizen a opět zamkl. "Potřeboval bych aby jsi mi pomohla vytvořit nové espády." "Ani mě nehne." "Je mi upřímně jedno co chceš ty." Byl u mě a chytnul mě za ruku, začala jsem sebou škubat. Hodil mě na postel a sundal si vrchni díl kimona. Pomalu jsem couvala, alenarazila jsem zády do pelesti postele. Nahnul se ke mě a znemožnil mi únik. "Ne, přestante!" Hrubě mě políbil a začal sundavat tričko. Kousla jsem ho do jazyka a ucítila pachuť krve. Othál se a dal mi facku. Praštila jsem sebou do polštářů. Sundal mi tričko a já tam teď byla jen v kraťáskových spodkách. Uvěznil mě pod svým tělem "Pusťte mě, přestaňte." Nic, stále pokračoval ve své činosti. "Né, dost!" Snažila jsem se ho od sebe odstčit, ale bylo to jako bych se opírala o skálu. "Né prosím, prosím přestaňte.!" Stále si bral své a já se pořád snažila ho zatavit. Když přišel vytoužený konec, byla jsem schoulená v klubíčku na posteli jako hromádka neštěstí. Aizen se oblékl a vyšel ven. Zamkl mě a já přes sebe hodila deku. Pořád za mnou chodil ten muž, našel mě jak se choulím na rohu postele a objímám kolena. Povídal si se mnou. Neodpovídal jsem mu takže si mluvil sám pro sebe. Aizen za mnou ještě několikrát ještě přišel. Bylo to strašné, jakoby mi vždy utrhl kousek duše, byla jsem prázdná. Nic už jsem nedělala, prázdná jsem ležela schoulená a doufala v to jestli mi někdo pomůže.

"To v žádném případě.!" Spražil mě Ukitake. "Tak hele, Mischell znám už delší dobu a rozhodně ji nenchám v Aizenových rukou. Bůh ví co s ní teď dělá. Půjdu i když mi to zakážete.!!" Yamamotovi se skřivila nehezky tvář. "Důstojnice Migui i kdybych někoho poslal do Hueco mundo, vy to nebudete!" "Tak to ne Mischell mi už nesčetněkrát pomohla a já tohle jen tak nenchám. Rozhodně tam půjdu taky." "Ne zůstanete tady! Nechám vás někým hlídat aby jste neutekla.!" "Výte co, průchod do Hueco mundo nebude těžké otevřít a jakmile Aizen zjistí, že jsem se vrátila, určutě si pro mě příjde. Takže bude lepší když něco zničíme v Hueco mundo než tady!" S Yamamotem jsme tam na sebe takhle řvaly. Mě i jemu už přestala docházet trpělivost. V místnosti se střídalo horko a chlad. "Leilo, Sootaicho-dono teď není čas na hádky."Ozval se opatrným hlasem Renji. Já jsem se sklidnila, ale Yamamoto ne a po místnosti se rozlilo příšerné vedro. Nebo se mi to jenom zdálo? S ostatníma to nic nedělalo. Hrozně se mi začla motat hlava. "Yamamoto-san, přestaňte, tohle Leilu zabije. Diť ona je stělesněním ledu." Pokoušely se o mě mdloby. "Řekla si o to sama, já se tu s ní nebudu dohadovat. A takhle ji líp někam zavřeme. Při cestě nebude klást odpor." Nevydržela jsem to příšerný vedro a omdlela jsem.

"Ulqiorro prosím, musím s tebou mluvit."Co potřebuješ Grimmjow" Zajímalo ho co po něm mladší bratr chce. Šel s ním do pokoje, zavřel dveře a zamkl. "Tak co by jsi chtěl?" No musíš mi pomoct. Chci zachránit tu dívku." To nejde, Aizen by nás zabil." Ale kdyby jsi ji viděl. Je drobounká, lehká, ještě jako dítě. Každý den za ní chodím, po každé noci s ním, tím tyranem, vypadá čím dál hůř." Dobře, i kdybych ti slíbil, že ti pmůžu, jak to uděláme.? Jakmile ji vyvedem z toho pokoje, sesypou se na nás arrankaři i espádové. A Aizen s Ginem a Tosenem." Já nevím, počkáme. Určitě se naskytne příležitost kdy zmizíme." Dobře, ale buď v klidu jasný, nesmíš na sobě nechat nic znát, nebo nás všehny zabijou. A nenápadně jí řekni, že jí pomůžeme. Brzy ano. Brácha, dávej si pozor." Děkuju bráško." usmál se a zmizel. Večer jí donesl jídlo jako vždy. Začal si znovu povídat. A pak řekl uprostřed rozhovoru "S bratrem ti pomůžem, brzy neboj."" a pak mluvil dál. Když odcházel uslyšel špitnutí. "Počkej, jak se jmenuješ.?" Jsem Grimmjow." a zmizel. Ona se usmála a zachumlala se do deky. Poprvé za celou dobu se zvedla a pustila se do jídla. Když se Grimmjow procházel po chodbě pro sebe se usmál, přiměl ji promluvit. Už mu asi věří a za to je rád.

Probudila jsem se v temném pokoji. Nahmatávala jsem zanpakutó, ale nikde nebylo. V pokoji najednou někdo zhasnul. Už předtím tu byla docela tma, ale teď jsem doopravdy neviděla ani na krok. Sedla jsem si do tureckého sedu a začala se soustředit. V podvědomí jsem volala na Akatsuchi. "Akatsuchi kde jseš? Akatsuchi?" Tady jsem." Kde přesně?" V Yamamotově kanceláři." Akatsuchi, musíš se zhmotnit jestli tam není a dojít za mnou." Můžu, není tu, ale jak to mám udělat?" Musíš se soustředit a hlavně nesmíš zaváhat. Půjdem spolu." Chytla jsem jí za ruku a vedla jí po lesní stezce. Za chvíli se oběvily dveře. "Nesmíš ani jednou zaváhat až jimi půjdeme." Prošly jsme jimi a já se probrala znova v té místnosti. Už se tady svítilo a na židly tam seděl Byakuya a u něho stál Renji. "Byakuya-san, ráda vidím, že už vám je dobře." Leilo, jsme tu proto aby jsme tě nějakou chvíli hlídaly než zamíříme do Hueco mundo." Takže tam ten starej páprda někoho poslal. Kdy jdete?" Za dvě hodiny." A kdo všechno jde?" Já, tady Renji pak Zaraki, Mayuri, Unohana a můj bratranec Izuna." Izuna je váš bratranec?" Ano. Já i někteří z té skupiny by chtěli aby jsi šla i ty, ale příkaz Sootaicho-dono zněl jasně." A co kdybych utekla.. Nemohly by jste se moc bránit, ani jeden z vás by nemohl použít ani shikai ani bankai. Přeci jenom jsme ve stísněném prostoru." To nepřichází v úvahu aby jsi utekla." Pak se rozrazily dveře a v nich stála Akatsuchi. Přeběhla ke mě a proměnila se zas v zanpakutó. "Rozpínej se Akatsuchi." Nechala jsem je přimrznout nohama k zemi a utekla. Schovala jsem se tak aby mě nemohly najít ajakmile otevřely gargantu rychle jsem běžela za nimi. "Takže jsi se sem dotala." Zasmál se Izuna."Jasně, přece jen nebudu jen tak sedět a nic nedělat." Běžíme za ZArakim, takže o cestu se bát nemusíme." Moc dlouho to netrvalo a mi byly těsně před Hueco mundo. Rozdělily jsme se a každý vylezly někde jinde. Izuna sice trval na tom, že půjde se mnou, ale já ho poslala jinam. Můj průchod se otevřel rovnou v Las notches. Bylo tam několik sloupů. O jeden jsem se opřela,
protže jakmile Aizen zjistí, že jsem tady tak jsem příjde.

U Izuny a ostatních probíhaly boje s různými Espady a k naší straně se dokonce i navrítil Gin. Nechápu, proč šel vůbec s Aizenem když se teď vrátil k nám. Renji okamžitě začal hledat Mischell. Věřím, že on ji najde. Já to mezitím vyřídím s Aizene. Zaplatí za to jak nám všem ubližoval a hlavně jí. Doopravdy za cvhíli přišel. "Ahoj Aizene, přišla jsem si pro Mischell.!!!"

Pokračování příště :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | Web | 10. ledna 2012 v 9:19 | Reagovat

ahojík, u mě jsou výsledky třídění :)

http://jane-renji-san.blog.cz/1201/trideni-sbecek-vysledky-1

2 Natsuko Natsuko | Web | 10. ledna 2012 v 16:39 | Reagovat

Argh, kebyže to nie je v Bleach ale v Narutovi 100% si to prečítam lebo ten začiatok ma zaujal :D Ale po chvíli mi už z toho začalo trošičku hrabať tak som prestala čítať :D

3 Tea Tea | E-mail | Web | 10. ledna 2012 v 17:08 | Reagovat

ohhhh :D krása :D fakt skvělý :D konec je skvělý :D

4 Mischell Mischell | 10. ledna 2012 v 17:18 | Reagovat

dekujeme :D

5 Leila Leila | Web | 10. ledna 2012 v 18:09 | Reagovat

jo a dneska napíšu další část :P

6 Jane Jane | Web | 10. ledna 2012 v 18:20 | Reagovat

Elfen Lied je hodně pěkné anime, trochu krvelačné a smutné, ale doporučuju ho, je fakt úžasné, jak ti říká tvá kamarádka :)

7 Ururu Ururu | E-mail | Web | 20. ledna 2012 v 21:11 | Reagovat

Hele, tahle povídka mě zaujala. Můžu ti udělat korekturu, jako by to byla slohovka a někam ti ji poslat? Nejlíp na mail. Udělala bych to ve wordu.

8 Ururu Ururu | E-mail | Web | 20. ledna 2012 v 21:21 | Reagovat

Upozorňuji, že by to bylo asi ysoce kritické, ale byla by to konstruktivní kritika. ;)

9 Ururu Ururu | E-mail | Web | 20. ledna 2012 v 22:36 | Reagovat

Opravu jsem už udělala, ale vzhledem k reakci to asi beru zpět. (Jen tak mimochodem, je tam 129 chyb.)

Ale ta povídka byla vážně dobrá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama